Консультації з вибору програмного забезпечення

Лінійка продуктів "1С:Підприємство" включає велику кількість типових, спеціалізованих і галузевих прикладних рішень - з різним функціоналом, призначених для вирішення різних задач, за різних умов супроводу, ліцензування та ін. Самостійно зорієнтуватись в повному спектрі програмних продуктів на базі "1С:Підприємство" є доволі складно.

При цьому недостатньо ретельний підхід до вибору програмного забезпечення може призвести до неефективного вкладення коштів і Вашого часу.

Безкоштовні консультації спеціалістів нашої компанії дозволять уникнути згаданих проблем та оптимізувати бюджет на автоматизацію.

Ми готові організувати професійну консультацію по вибору програмного забезпечення будь-яким зручним для Вас способом в зручний для Вас час:

  • по телефону
  • в офісі нашої компанії
  • в Вашому офісі

Ви можете надіслати нам заявку на організацію безкоштовної консультації.

Наша компанія працює у повній відповідності з рекомендованими фірмою-виробником програмних продуктів правилами поставки і цінової політики.

Спеціалісти нашої компанії також нададуть послуги з доставки і встановлення вибраних програм.

 Метою консалтингових робіт є підвищення ефективності всієї системи управління компанії, окремої функціональної області або декількох областей.

 
В даний час на ринку консалтингових проектів і впроваджувальних послуг не сформувалося стійкого уявлення про те, які саме роботи повинні входити до складу тих чи інших проектів. Найчастіше замовники, починаючи проект автоматизації, не хочуть виділяти в склад проекту роботи, пов'язані з підвищенням ефективності управління, вважають ці роботи незначними або самі собою зрозумілими для автоматизації. Проект автоматизації спрямований на забезпечення наявності в інформаційній системі інформації, необхідної для операційної діяльності компанії і прийняття певних управлінських рішень. Обмеженням проекту автоматизації є те, що без вибудуваної системи управління (що є результатом консалтингових робіт) неможливо забезпечити повноту, своєчасність отримання та достовірність інформації, оскільки ці параметри формуються тільки в результаті вибудованої системи управління.

  • Надання клієнтам консалтингових послуг у сфері вдосконалення системи управління і подальшої автоматизації, здійснюваного єдиною командою фахівців.
  • Підвищення якості впровадження управлінських програмних продуктів системи :Підприємство 8 шляхом комплексного підходу до автоматизації підприємства із застосуванням інструментів управлінського і бухгалтерського консалтингу.
  • Підтримка, розвиток і просування сучасних технологій та інструментів в області управлінського, бухгалтерського та податкового консалтингу.
  • Розвиток технологій ефективного управління проектами автоматизації.

 

Курс не знайдено!