Супровід


Якісний супровід системи програм ":Підприємство" є запорукою стабільної, ефективної та безперебійної роботи Вашої організації.
На додаток до гарантованого обслуговування, що надається користувачам фірмою "1С", ми пропонуємо різні варіанти супроводу наших клієнтів:
 • Гарантоване сервісне обслуговування користувачів (входить у вартість підписки на ІТС, об'єм робіт залежить від типу підписки)
  • Одержання користувачами поновлень в офісі нашої компанії
  • Консультації "гарячої лінії" - по телефону і електронній пошті
  • Виїзд спеціаліста для проведення разових робіт з поновлення, налаштування і консультаціям
 • Абонентський супровід

  Регулярна підтримка наших спеціалістів забезпечить безперебійну роботу системи, своєчасне поновлення конфігурацій, форм звітності, дозволить вчасно проводити необхідну діагностику і профілактику системи, забезпечить Вашим працівникам зручні консультації на робочих місцях.

 • Індивідуальні програми обслуговування

  Ми готові розробити і запропонувати Вам індивідуальні програми обслуговування, що в повному обсязі врахують специфіку Вашої компанії та особливості Вашого бізнесу.

Ви маєте змогу вибрати найбільш зручний та вигідний для Вас варіант супроводу, вартість послуг можна дізнатись відправивши заявку.

Обслуговування:    

Все більше і більше компаній для ведення бухгалтерського та управлінського обліку використовують програми сімейства 1С, не секрет що для успішного запуску, роботи та підтримки цих програм потрібні висококваліфіковані спеціалісти.

1С обслуговування включає такі роботи:
 • Виявлення помилок в роботі користувачів з продуктом.
 • Поновлення релізів програмних продуктів.
 • Зміна та створення нових форм, інтерфейсів, звітів та обробок, що не потребують внесення змін в механізми роботи конфігурації.
 • Виправлення та відновлення інформаційних баз продуктів після пошкодження.
 • Результатом отримання послуги є коректне використання Замовником можливостей автоматизованої системи, актуальність діючих механізмів та отримуваних звітів і цілісність інформації бази даних системи.

Оновлення:  
Такі економічні програми як 1С не можуть працювати без оновлень тривалий час, пов'язано це з тим, що аспекти ведення звітності підприємств постійно змінюються, змінюються способи розрахунків, форми документів і звітів, отже, і програмі 1С також потрібне оновлення конфігурації.

Помилки, які допускаються, працюючи із застарілою версією 1С, можуть спричинити критичні наслідки для підприємства або організації. Як правило, оновлення систем програм "1С:Підприємство" версій 7.7 і 8, є послугою що надається в пакеті Інформаційно-технологічний супровід. Також при оновленні 1С повинна гарантуватися збереження всіх баз даних клієнта, коректна модернізація поточних форм і звітів для інтегрованої системи 1С.

 

Станом на: 23.04.2018
 100 USD=2617.8455
 100 EUR=3222.3060
 10 RUB=4.2690