Корпоративне навчання


Ми пропонуємо високоякісні програми корпоративного навчання як у відкритому форматі, підчас яких до груп слухачів запрошуються представники багатьох компаній, так і корпоративні семінари, розроблені безпосередньо для однієї компанії-замовника.

Система корпоративного навчання має ряд незаперечних переваг, які принципово відрізняють даний вид навчання від існуючих у даний час курсів підвищення кваліфікації.

Насамперед, це характер тісного співробітництва між Навчально-методичним центром і Замовником, що дозволяє виявити реальні потреби в навчанні співробітників і тим самим розробити індивідуальну програму навчання, ефективно спланувати організацію навчального процесу. Що в цілому сприяє економії часу, фінансових витрат підприємства, і що саме головне, сфокусувати увагу працівників на конкретних завданнях, які актуальні в цей час у сфері бухгалтерського обліку, оподатковування, аналізу, аудиту й інших актуальних економіко-правових питаннях.
Під час корпоративного навчання можливе проведення атестації персоналу, оцінки рівня професійних знань кожної категорії співробітників фінансово-економічних та бухгалтерських служб підприємства на основі індивідуально розроблених тестів і питань.

 

Станом на: 18.07.2018
 100 USD=2622.1563
 100 EUR=3069.7584
 10 RUB=4.1998