Послуги

Наша компанія надає повний спектр послуг з впровадження систем автоматизації на базі програмних продуктів "1С:Підприємство",

"Business Automation Sofware" (BAS), використовуючи передові технології роботи і накопичений досвід автоматизації компаній малого, середнього і великого бізнесу.

Наші спеціалісти допоможуть сформувати оптимальний для Вашого бізнесу і Ваших задач пакет послуг по автоматизації, що враховує не лише нагальні вимоги, але і перспективи розвитку Вашого бізнесу.

Ми надаємо наступні послуги:

Для оперативного вирішення поточних задач (наприклад, термінового поновлення конфігурації прикладного рішення, забезпечення безперебійної роботи, створення нових форм або документів) спеціалісти нашої компанії готові надати разові послуги.

Досвід впроваджень програмних продуктів економічного призначення свідчить, що оптимальне вирішення задач підприємства вимагає комплексного підходу: від визначення цілей компанії до оптимізації процесів управління і побудови системи інформаційного забезпечення із врахуванням специфіки бізнесу.

 

Курс не знайдено!