Послуги

Наша компанія надає повний спектр послуг з впровадження систем автоматизації на базі програмних продуктів "1С", використовуючи передові технології роботи і накопичений досвід автоматизації компаній малого, середнього і великого бізнесу.

Наші спеціалісти допоможуть сформувати оптимальний для Вашого бізнесу і Ваших задач пакет послуг по автоматизації, що враховує не лише нагальні вимоги, але і перспективи розвитку Вашого бізнесу.

Ми надаємо наступні послуги:

Для оперативного вирішення поточних задач (наприклад, термінового поновлення конфігурації прикладного рішення, забезпечення безперебійної роботи, створення нових форм або документів) спеціалісти нашої компанії готові надати разові послуги.

Досвід впроваджень програм сімейства "1С:Підприємство 8" свідчить, що оптимальне вирішення бізнес-задач підприємства вимагає комплексного підходу: від визначення цілей компанії до оптимізації процесів управління і побудови системи інформаційного забезпечення із врахуванням специфіки бізнесу.

Компанії, що входять в мережу партнерів 1С:Консалтинг, реалізують в рамках цього напрямку комплексний підхід, який суміщає консалтинг в галузях управління, бухгалтерського обліку і оподаткування з послугами з автоматизації управлінських та облікових задач на базі сімейства програм "1С:Підприємство".

 

Станом на: 25.05.2018
 100 USD=2610.7517
 100 EUR=3061.8896
 10 RUB=4.2514