Співпраця з ЄБРР

17.03.2016

Співпраця з ЄБРР

Компанія "Стандарти ІТ" підтвердила кваліфікацію щоб надавати консалтингові послуги , за підтримки ЄБРР у ​​напрямку "Інформаційно-комунікаційні технології".

При відповідності певним критеріям ЄБРР і виконання ряду вимог, Ваше підприємство може отримати значну коспенсацію витрат на проведення консалтингових проектів, в тому числі впровадження автоматизованих систем управління підприємством, яке здійснює наша компанія.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) пропонує гранти малим та середнім підприємствам для зростання їх бізнесу.

ЄБРР, власниками якого є 64 країни та дві міждержавні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.

Він надає грантову підтримку малому та середньому бізнесу в Україні з 2010 року. ЄБРР допомогає підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти (безповоротню фінансову допомогу) для часткової оплати послуг консультантів. Фінансування надає Європейський Союз та країни-донори.

Результати проектів, профінансованих ЄБРР, через рік після їх завершення: 26% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 45%, 24% - збільшили продуктивність на 30%, 15% – розширили асортимент продукції, 13% - залучили фінансування в середньому на 630 тис. євро кожне.

Малі та середні підприємства які можуть отримати грант ЄБРР:

  • Штат - до 250 працівників;
  • Приватна власність, в якій більше ніж 50% належить громадянам України;
  • Період діяльності підприємства не менше двох років;
  • Гарна ділова репутація;
  • Позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта;
  • Сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового.


Повернення до списку


 

Станом на: 25.05.2018
 100 USD=2610.7517
 100 EUR=3061.8896
 10 RUB=4.2514